+ 0534 952 38 19
aydin@aydinlarbilisim.net

Kurumsal

AydınlarBilişim´in kuruluşu, Türkiye´de dijital dünyada verilen hizmetlerin yetersiz olduğunun görülmesiyle olmuştur.Aydınlar Bilişim,her geçen gün önemini arttıran dijital dünyada uzun soluklu çözüm ortağınız olmayı hedef edinilerek kuruldu. Firmanıza değer katmak, tanınırlığını arttırmak ve size hizmet sunmak amacındayız. Bu doğrultuda; kazandığımız tecrübemizle web siteleri, web uygulamaları,internet reklamcılık hizmetleri alanlarında çözüm ortaklarımız ile birlikte sizlere hizmet vermekten büyük keyif duyuyoruz.

Misyon

AydınlarBilişim genel olarak müşterilerine sorunsuz hizmet sunmayı misyon edinmiştir. AydınlarBilişim ´in hedefi Türkiye'ye hakettiği dijital dünyada hizmet verebilmeyi misyon olarak görmesindendir.

Vizyon

AydınlarBilişim verdiği hizmetlerin kalitesi sayesinde ilerleyen yıllarda Türkiye´nin en bilinen web markalarından bir tanesi olmayı ve böylece hizmetlerini daha fazla kişiye ulaştırmayı amaçlamaktadır.AydınlarBilişim sunduğu kaliteli hizmetler sayesinde Türkiye'nin aranan firmalarından olacaktır.